پارس چاینا|حمل و نقل کالا

حمل و نقل کالا

انتخاب شیوه و وسیله حمل مناسب میتواند تضمینی بر تجارت شما باشد . گروه تجاری آوا با تجربه طولانی در زمینه حمل و نقل بین المللی مشاور شما در امور حمل و نقل جهت انتخاب بهترین و سریع ترین روش حمل و نقل خواهد بود.

حمل و نقل هوایی از چین عموما از دو طریق صورت می پذیرد:

همکاری با شرکت های پستی

نخست همکاری با شرکت های پستی است که اصطلاحا به پست هوایی اکسپرس معروف هستند و معمولا برای حمل سریع (کمتر از 4 روز) مورد استفاده قرار می گیرد.
ما از این روش برای حمل انواع اسناد و بارهای کوچک و سبک و یا حمل سمپل (در صورت عجله داشتن مشتری) استفاده می کنیم. از شرکت های همکار ما در این زمینه می توان به DHL, TNT, ARAMEX,EMS اشاره نمود.

استفاده از خدمات حمل بار شرکت های هواپیمایی

در این روش ما با همکاری شرکت های هواپیمایی نسبت به حمل بارهای کم حجم و سبک که قابلیت حمل هوایی را دارند اقدام میکنیم. از همکاران ما در این زمینه می توان ماهان، ایران ایر و خصوط هوایی قطر و امارات را نام برد.
مقصد این محموله ها عموما فرودگاه امام خمینی می باشد اما در صورت تمایل مشتری به ترخیص کالا از سوی ما امکان تحویل کالا در محل مشتری امکان پذیر می باشد.

حمل و نقل کالا به صورت کانتینری از تمام بنادر چین به تمام بنادر جنوب ایران و امارات صورت می پذیرد. در صورتی که تمایل به حمل بار با تناژ بالا هستید می توانیم نسبت ارائه حمل بار با مناسبترین قیمت اقدام نماییم. جهت اطلاع از قیمت حمل انواع کانتینرها با دفتر ایران تماس حاصل فرمایید.

  • برای کسب اطلاعات بیشتر در خصوص ترخیص کالا به خدمات ترخیص مراجعه کنید.
  • جهت اطلاع از فهرست ممنوعات پستی به این بخش مراجعه کنید.
  • جهت آگاهی با تعرفه های حمل هوایی به بخش کارمزد خدمات مراجعه کنید.
  • لازم به ذکر است به دلیل همکاری های گسترده ما با این شرکت ها، هزینه های حمل اعلامی از سوی ما بسیار مقرون به صرفه تر خواهند بود.