پارس چاینا|درباره ما

درباره ما

پارسس چاینا

کارگوی آوا زیر مجموعه شرکت چند ملیتی آوا گروپ می باشد که فعالیت خود را در از سال 1384 با همت و همفکری جمعی از متخصصان امور بازرگانی و مالی در حوزه نقل و انتقالات مالی و سپس انجام امور تجاری آغاز نمود. آوا پس از گذشت 8 سال در حال حاضر دارای دفاتر رسمی در کشورهای روسیه، امارات، قبرس و چین می باشد.

خلاصه ای از روند فعالیت های آوا از ابتدا تا امروز

سال 1384

گسترش حوزه کسب و کار به فعالیت های بازرگانی از سال 1384

سال 1388

تاسیس دفتر تجاری در مسکو و گسترش فعالیت در زمینه واردات و صادرات به کشور روسیه

سال1389

تاسیس شرکت تجاری در آستاراخان و ماخاچکالا جهت تسریع در فرایند ترخیص کالا در روسیه

سال 1390

گسترش فعالیت های تجاری به کشور چین با ثبت شرکت در هنگ کنگ و تاسیس دفتر در World Trade Center گوانژو جهت تسهیل در مراودات بازرگانی میان ایران، چین و روسیه

عمده فعالیت ها و اهداف ما

فعالیت رسمی ما در کشور چین با ثبت دفتر رسمی در هنگ کنگ از سال 1390 آغاز شد. هدف ما کاستن ریسک های تجاری، آسان نمودن نقل و انتقالات مالی و پوشش دادن نیازهای مشتریان بوده که در این مسیر با به کارگیری نیروهای مجرب در امر بازرگانی و کسب تجارب روز افزون توانسته ایم محیطی امن و ارزان و شفاف را برای تجارت مشتریانمان فراهم آوریم.

  • جستجو و تامین کالا، بازرسی و نظارت، حمل و نقل، ترخیص کالا از عمده فعالیت های ما در این حوزه می باشد. جهت کسب اطلاعات بیشتر در خصوص خدمات ما به این بخش مراجعه فرمایید.
  • ما بر آنیم تا به عنوان نماینده مشتریانمان علاوه بر کاهش هزینه های مالی و زمانی زمینه کاهش ریسک های تجارت و آسودگی خاطر تاجران ایرانی را فراهم آوریم. برای کسب اطلاعات بیشتر به بخش هزینه های خدمات مراجعه فرمایید و یا با همکاران ما در دفتر ایران تماس حاصل کنید.
  • در این وبسایت ما تلاش کرده ایم تا علاوه بر ارائه خدمات، فضایی را برای اطلاع رسانی در خصوص شهرها، بازارها، مراکز تفریحی، فرهنگ و آداب و رسوم مردم چین ارائه کنیم. لطفا برای بازدید از این بخش به صفحه ی راهنمای چین مراجعه نمایید.
  • برای تماس با ما از طریق ایمیل و یا تلفن به این صفحه ی تماس با ما مراجعه نمایید.